Jak na to… personální management etiketa v obchodě a podnikání Asertivita.. v regionu Dívčí Kopy Jindřichův Hradec vzdělávejte se a změnte kariéru?

Manažérské kurzy Dívčí Kopy Jindřichův Hradec

Pozor na tzv. Naučíte se nabírat nové zaměstnance i pečovat o ty stávající. Lépe porozumíte sami sobě i ostatním. V tomto případě pojem konfrontace neznamená vždy střet, nicméně reference na rozpory za slovy a činy. Samozřejmě v tom nejlepším slova smyslu. Time managementmáte málo času a rádi byste s tím něco udělali prezentační dovednosti? Máte právo být strategické jednání nezávislý na dobré vůli ostatních. Znáte své silné stránky? Ať už chceme či ne, naše tělo mechanický prozrazuje okolí firemní management, co si myslí avšak jak se cítí.

Řízení lidských zdrojů Dívčí Kopy Jindřichův Hradec

Volba ročního výcviku v integrativním koučinku inteco, organizovaného Školou manažerského rozvoje v ostravě, nebyla náhodná. Náplň a objem kurzu. Osm základních asertivních dovedností. Náplň nabízených kurzů jsme schopni zacílit na konkrétní požadavky avšak priorita, včetně přednášení v cizím jazyce. Školení manažerů nabízíme v těchto jazycích: čeština, angličtina avšak němčina. Akce: 20% odpočet na manažerské semináře konané ve vaší společnosti řízení projektů a pracovní metody!

ADD YOUR COMMENT

You must be logged in to post a comment.